2. KRUG NATJEČAJA za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u okviru Programa Erasmus + Ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2020./21.

Dragi studenti, prosljeđujemo vam mail Natječaja Sveučilišta za studentsku praksu. Prošlih godina, bilo vas je zainteresiranih koji su ostvarili sjajne studentske prakse i stekli vrijedna profesionalna iskustva. Molimo vas pogledajte pozorno Natječaj, rokove i upute o načinu prijave.

Razmislite gdje biste mogli otići na stručnu studentsku praksu? Važno je da nadjete neki pravni subjekt glazbenu udrugu, školu, vjersku zajednicu, zavičajni klub, orkestar, komorni sastav, dom umirovljenika nekoga kod koga biste mogli raditi a koga ne biste ništa koštali jer biste imali stipendiju.

Zainteresirane pozivam da mi se jave na suradnja@muza.hr

Srdačan pozdrav

Rosanda Bonačić,prof.