DAN OTVORENIH VRATA – 28.01.2023.

Poštovani,

obavještavamo Vas da u subotu, 28. siječnja 2023. Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu organizira Dan otvorenih vrata za sve zainteresirane učenike srednjih glazbenih škola.

Cilj Dana otvorenih vrata je upoznavanje mladih glazbenika s djelatnošću Muzičke akademije u Zagrebu, njezinim studijskim programima, odsjecima i profesorima te upisu u prvu godinu integriranih sveučilišnih preddiplomskih i diplomskih studija.

Predviđeni su sastanci svih zainteresiranih s dekanom, prodekanima, pročelnicima odsjeka i ostalim profesorima, tijekom kojih se potencijalni budući studenti mogu slobodno informirati o svemu što ih zanima o studiju na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

Naknadno će biti objavljen i detaljan raspored aktivnosti predviđenih za Dan otvorenih vrata.

INDIVIDUALNE KONZULTACIJE

Učenici koji su zainteresirani za individualne konzultacije s profesorima neka se jave pročelnicima odsjeka najkasnije do 24. siječnja 2023.

I. odsjek za kompoziciju i teoriju glazbe – Berislav Šipuš, red. prof. art – sipus@hds.hr

II. odsjek za muzikologiju – dr.sc.Jelka Vukobratović, doc. v.d. – jvukobratovic@muza.hr

III. odsjek za dirigiranje, harfu i udaraljke – Ivana Bilić, prof. art – ibilic@muza.hr

IV. odsjek za pjevanje – Lidija Horvat Dunjko, prof. art – lidijahorvatdunjko@yahoo.com