• Ovaj događaj je prošao.

Koncert kvarteta flauta Monochromia + LIVE STREAM

14 lipnja @ 19:00-20:30

ulaz slobodan
Kvartet flauta Monochromia komorni je sastav osnovan 2017. godine, a njegove članice su Barbara Kšenek, Maja Mustapić, Dunja Đurđević i Barbara Tomić. Uz mnogobrojne interne nastupe održale su i samostalne recitale u glazbenoj školi u Požegi, Pakracu, Novoj Gradiški, Glazbenoj školi Vatraslava Lisinskog u Zagrebu i na Muzičkoj akademiji u Zagrebu sa djelima stranih i domaćih autora te su redovite sudionice na ciklusima koncerata “Virtuoso”.
Kvartet je osvojio prvu nagradu na međunarodnom natjecanju ”Davorin Jenko” u Beogradu 2018. godine, kao i prvu nagradu na istom natjecanju 2019. godine te prvo mjesto na državnom natjecanju HDGPP-a 2018. godine. Također, dobitnice su nagrade ”Oskar znanja” kojeg dodjeljuje Agencija za odgoj i obrazovanje za akademsku godinu 2018./2019. Krajem rujna 2019. godine sudjelovale su na međunarodnom natjecanju u Milanu, gdje su sa kraćim recitalom predstavile sebe kao kvartet te Muzičku akademiju u Zagrebu, a početkom listopada 2019. godine ušle su u polufinale natjecanja ”Papandopulo”.
Na programu:
1. Na osami
2. Pastirska
3. U kolu
Ulaz slobodan, broj slušatelja ograničen prema preporukama zbog epidemiološke situacije.
Prijenos uživo na YouTube kanalu Muzičke akademije:

14 lipnja
Cijena: