OBAVIJEST – NASTUPNA PREDAVANJA

TRG REPUBLIKE HRVATSKE 12

Zagreb, 18.07.2019.

Obavijest o nastupnom predavanju

Ivan Josip Skender, pristupnik u postupku izbora u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto docenta za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – dirigiranje, za dirigentske predmete, na Odsjeku za dirigiranje, harfu i udaraljke, a u svezi natječaja objavljenog u „Narodnim novinama“ dana 29.05.2019.g. održati će nastupno predavanje u prostorima Muzičke akademije u Zagrebu u subotu. 07. rujna 2019.g. u 13.30 sati, dvorana Lhotka.

Sadržaj nastupnog predavanja, odnosno program:

L. van Beethoven: 6. simfonija u F-duru op. 68

4. stavak (dirigiranje i sviranje iz partiture, rad sa studentima dirigiranja)

G. Verdi: Duet Violette i Germonta iz drugog čina (sviranje iz klavirskog izvatka, rad sa studentima dirigiranja)

Nastupno predavanje imenovanog pristupnika održati će pred Stručnim povjerenstvom u sastavu:

1. red.prof.art. Igor Lešnik, predsjednik

2. red.prof.art. Mladen Tarbuk, član

3. red.prof.art. Jasenka Ostojić, članica 4.izv.prof.art. Tomislav Fačini, član

5. red.prof.art. Zoran Juranić, vanjski član

Obavijest o nastupnom predavanju

Luis Camacho Montealegre, pristupnik u postupku izbora u suradničko zvanje asistenta za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Udaraljke, na Odsjeku za dirigiranje, harfu i udaraljke, a u svezi natječaja objavljenog u „Narodnim novinama“ dana 29.05.2019.g. održati će nastupno predavanje u prostorima Muzičke akademije u Zagrebu u četvrtak. 05. rujna 2019.g. u 17.00 sati, soba: -136.

Sadržaj nastupnog predavanja treba biti ispitno gradivo glavnog predmeta udaraljke:

E. Čarter: 8 Pieces, J. S. Bach: Suite za violončelo / marimba;

A. Jolivet: Koncert za udaraljke