Obavijest o dostupnosti zapisa na YouTube kanalu Muzičke akademije

Sukladno zahtjevu ZAMP-a, sve izvedbe programa za koje je bilo potrebno naručiti notni materijal te regulirati izvođačka, nakladnička i autorska prava a koje smo prenosili uživo na YouTube kanalu Muzičke akademije, moramo ukloniti jer ćemo u protivnom za javnu vidljivost istih materijala morati plaćati dodatne naknade.

To se odnosi na slijedeće programe:

*   Simfonijska glazba XX stoljeća, listopad 2020.

*   Pepeljuga, svibanj 2021.

*   Muka po Marku, ožujak 2021.

*   Pepeljuga, svibanj 2021.

*   Koncert na dar, Studenti uz Zagrebačke soliste, svibanj 2021.

*   Koncerti studenata uz Zagrebačku FIlharmoniju, lipanj 2021.

Snimke će biti pohranjene u arhivi MA i biti će dostupne izvođačima na zahtjev, uz uvjet da se ne smiju koristiti za daljnju javnu distribuciju i objavu, osim za privatne potrebe korisnika te u nastavne svrhe unutar Muzičke akademije.

Događanja snimljena sustavom Muzičke akademije, uz privolu izvođača te regulirana autorska prava nakladnika i autora, a prikazana na YouTube kanalu Muzičke akademije su vlasništvo Muzičke akademije koja snosi i svu pravnu odgovornost slijedom zakonskih odredbi o emitiranju takvih sadržaja.

dekan

red.prof.art. Igor Lešnik