Obavijest o izboru (4)

Klasa:112-03/21-3/7

Urbroj:251-79-1-21-1

Zagreb, 01.02.2021.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u suradničko zvanje i radno mjesto asistent, upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 17.06.2020.g. u „Narodnim novinama“,  „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u suradničko zvanje i radno mjesto asistent za umjetničko područje, polje glazbene umjetnosti, grana kompozicija, za teorijsko – glazbene predmete, na Odsjeku za kompoziciju i teoriju glazbe – 1 izvršitelj u radnom odnosu na određeno vrijeme, obavještavamo kandidate da je nakon provedenog postupka izabran  Tibor Szirovicza.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

Klasa:640-03/20-4/12

Urbroj:251-79-1-20-3

Zagreb, 20.01.2021.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u naslovno umjetničko – nastavno zvanje docent, upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 15.07.2020.g. u „Narodnim novinama“,  „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u naslovno umjetničko – nastavno zvanje docent za umjetničko područje, polje glazbene umjetnosti, grana reprodukcija glazbe – pjevanje, za Pjevanje, na Odsjeku za pjevanje  – 1 izvršitelj bez zasnivanja radnog odnosa, obavještavamo kandidate da je nakon provedenog postupka izabrana  Marija Kuhar Šoša.

Klasa:112-02/20-3/22

Urbroj:251-79-1-20-14

Zagreb, 20.01.2021.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto docent, upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 15.07.2020.g. u „Narodnim novinama“,  „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto docent za umjetničko područje, polje glazbene umjetnosti, grana reprodukcija glazbe – pjevanje, za Pjevanje, na Odsjeku za pjevanje  – 1 izvršitelj u radnom odnosu na neodređeno vrijeme, obavještavamo kandidate da je nakon provedenog postupka izabran  Alexei Tanovitski.

Klasa:112-02/20-3/22

Urbroj:251-79-1-20-15

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 17.06.2020.g. u „Narodnim novinama“,  „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto docent za umjetničko područje, polje glazbene umjetnosti, grana reprodukcija glazbe – pjevanje, za Pjevanje, na Odsjeku za pjevanje  – 1 izvršitelj u radnom odnosu na neodređeno vrijeme, obavještavamo kandidate da je nakon provedenog postupka izabrana  Renata Pokupić.