Predstavljanje Radne skupine za prevenciju i zaštitu od kršenja načela ravnopravnosti spolova i povezanih oblika diskriminacije, uznemiravanja i zlostavljanja

Drage studentice i studenti, drage kolegice i kolege,

u utorak, 25. svibnja 2021. u 16 sati Radna skupina za prevenciju i zaštitu od kršenja načela ravnopravnosti spolova i povezanih oblika diskriminacije, uznemiravanja i zlostavljanja predstavit će svoj dosadašnji rad putem Zoom platforme. Pored osnovnog uvida u načela i područja rada Radne skupine, dio će ovog online susreta biti posvećen rezultatima Upitnika o percepciji problema seksualnog uznemiravanja i zlostavljanja na MA, koji je u veljači i ožujku 2021. godine bio otvoren za studentice i studente Akademije. Predstavljanje je otvoreno za sve studentice i studente, zaposlenice i zaposlenike Muzičke akademije.

Online predstavljanju možete pristupiti putem sljedeće poveznice:

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 842 1634 1592

Passcode: 865580

Pozivamo vas da nam se pridružite i sudjelujete u diskusiji svojim razmišljanjima, iskustvima, komentarima i prijedlozima.

Srdačno,

članice i članovi Radne skupine

za prevenciju i zaštitu od kršenja načela ravnopravnosti spolova

i povezanih oblika diskriminacije, uznemiravanja i zlostavljanja