PRIJAVE ZA DIPLOMSKE ISPITE U ZIMSKOM SEMESTRU DO 25.01.2019.

PRIJAVE ZA DIPLOMSKE ISPITE

U ZIMSKOM SEMESTRU

U AKADEMSKOJ GODINI 2018./2019.

PREDAJU SE U STUDENTSKU REFERADU

DO 25.01.2019.

Tiskanice za prijavu diplomskih ispita mogu se dobiti na šalteru Studentske referade.

Uz prijavu potrebno je priložiti slijedeće dokumente:

1. Indeks i kopiju cijelog indeksa
  2. Izvod iz matične knjige rođenih ili Rodni list (samo ukoliko je došlo do promjene osobnih podataka tijekom studija)
  3. Maturalnu svjedodžbu
  4. Uplatnicu na 400,00 kn na IBAN Muzičke akademije HR50 23400091100159167 za tiskanje diplome
  5. Programe javnih nastupa
  6. Diplomski rad (predaje se 3 primjerka rada i CD s digitalnom verzijom rada; studenti kompozicije predaju 5 primjeraka vlastitih kompozicijskih radova)
  7. Popis završenog gradiva za vrijeme studija – s potpisom nastavnika
  8. Ispitno gradivo na diplomskom ispitu – s potpisom nastavnika
  9. Iskaz o hospitiranju
  10. Statistički list

Prilikom prijave diplomskog ispita moraju biti podmirena sva novčana dugovanja prema Akademiji te zaduženja u biblioteci Akademije.

Programi diplomskih ispita za tiskanje šalju se elektroničkom poštom na adresu spiljagic@muza.hr na obrascu koji se nalazi na web stranici Akademije (Predložak za izradu programa diplomskog koncerta).

Termini diplomskih ispita rezerviraju se kod gđe. Sanje Piljagić (soba 426). O terminu je potrebno obavijestiti pročelnika odsjeka.

Upozoravamo studente da ne mogu pristupiti diplomskom ispitu ukoliko nisu položili sve ispite iz studija, osim glavnog predmeta.

Zagreb, 11.01.2019.                                                                      IZ DEKANATA