Smotra studenata klavira Odsjeka za klavir, čembalo i orgulje – 6.-9. travnja 2022.

 

Dvorana Stančić

 

Srijeda, 6.travnja 2022., koncert u 17 sati

Četvrtak, 7.travnja 2022., koncert studenata obligatnog klavira u 15 sati

                                         Koncert u 17 sati

Petak, 8.travnja 2022., koncert “Hommage à Davorin Kempf” u 17 sati

                                         Koncert u 18 sati

Subota, 9. travnja 2022.koncert u 17 sati

 


Srijeda 6.travnja 2022., 17 sati

 

 

J.S. Bach: Francuska Suita br. 2 u c-molu, BWV 813                                               

Allemande

Courante

Sarabande

Air

Menuet

Gigue

Adrian Valčić, 4. g.,

izv.prof.art Ante Milić


F.J. Haydn: Sonata u As-duru, Hob. XVI:46

Allegro moderato-Adagio-Finale: presto   

Vitomir Janez Zagode, 1. g.-
doc.art Danijel Detoni


K.Szymanowsky: Etida op.  4 br. 3

Luka Jalšovec , 2.g.

red.prof.art Veljko Glodić


V. Mokranjac: Šest igara (1957.)   

Izabela Conev, 4. g  

doc.art Danijel Detoni


B. Kunc: Draga priča

C. Debussy: Bruyeres

Iva Pavlović, 1. god       

red.prof.art Dalibor Cikojević


J. S. Bach: Preludij i fuga u es- molu ( I sv)

J. Haydn: Sonata u As- duru Hob. XVI/ 46

Fabijan Košćak, 3.g.

red.prof.art Đorđe Stanetti


F. Chopin: Scherzo br 3 u cis- molu, op 39

Silvestar Pulić, 1.g.

red.prof.art Vladimir Babin


J. Brahms: iz op. 118 :

    1. Intermezzo
    2. Intermezzo
    3. Balada

Karlo Furić-Glavić, 1.g.

red.prof.art Đuro Tikvica 


D. Detoni: Devet prizora iz Danijelovog sna

Hana Novoselec, 3.g.

doc.art Filip Fak


B. Papandopulo: Studija br. 5

O. Messiaen: Regards des Anges

Lana Gašpert, 4. god

red.prof.art Dalibor Cikojević


A. Skrjabin: Koncert za klavir i orkestar u fis molu, op.20

Petra Podhraški, 2.g.

doc.art Filip Fak



ČETVRTAK, 7. travnja 2022.

 

Koncert studenata obligatnog klavira, , 15 sati

 

 

 

 

 

 

1.

 

2.

F. Chopin: Nocturno u b-molu, op 9,br.1

 

F. Chopin: Mazurka u cis-molu, op. 63 br. 3

Mia Đogić

I odsjek, 2. Godina

Ema Vidak

I odsjek, 1. godina

3.

F. Mendelssohn: Pjesma bez riječi , op 67 br. 2

 

Ivana Bošković

l odsjek, 1. godina

4.

F. Mendelssohn: Pjesma bez riječi, op. 30 br. 6

Ema Zadro

Vlll odsjek, 2. godina

5.

D.  Scarlatti: Sonata u h-molu, K 87

Jure Černeha

l odsjek, 3. godina

6.

J. S. Bach: Preludij I fuga u G-duru, WTK ll

Andrea Šimić

V odsjek, 1. godina

7.

E. Grieg: Nokturno op. 54 br. 4

Iris Imamagić,

Viii odsjek, 3. godina

8.

R. Schumann: Tri romanse  op. 28

Patrik Međimurec

Vlll odsjeka, 4. godina

9.

 

10.

F. Mendelssohn: Pjesma bez riječi, op. 38 br. 6

 

F. Mendelssohn: Pjesma bez riječi, op. 30 br. 6

 

 

Lovro Bakula,

l odsjek, 1. Godina

Magdalena Muše

V odsjek, I godina

11.

D. Pjeačević: “Potočnica”, iz ciklusa “Život cvijeća”

Klara Pavlović

VIII odsjek, 1. godina

 

12.

F. Chopin: Poloneza u cis molu, op. 26 br. 1

Mirta Valenta

l odsjek, 1. godina

13.

 

14.

F. Chopin: Nokturno u f-molu, op. 55 br . 1

 

J. Brahms: Capriccio op 76. br. 1

Lorena Herman

Vlll odsjek, 4. Godina

Ivan Makar

I odsjek, 4. godina

 

15.

F. Liszt: Etida u b-molu, op.1 br 12

Lovro Ivić

ll odsjek, 1. godina

16.

C. Debussy: Arabeska  u E-duru, br. 1

Marija Vuletić

l odsjek, 2. godina

17.

 

18.

C. Debussy: Preludij iz  Suite “Bergamasque

 

S. Rahmanjinov: Romanca op. 10 br.6

Žana Žganec

Vlll odsjek, 4. Godina

Mia Reba

Ii odsjek, 3 godina

 

19.

 

20.

 

.

S. Prokofjev: Preludij u C-duru, op. 12, br. 1

 

A.   Skrjabin: Preludiji op.11, br 9 I 10

Sven Korać

Vlll odsjek, 2. Godina

Marina Megerl

Viii odsjek, I godina

21.

S. Rahmanjinov: Etida u g-molu, op 33. Br 7

Vlatka Kladarić

Vlll odsjek, 3. godina

22.

S. Rahmanjinov: Preludij u cis -molu, op. 2,br. 3

Vigo Kovačić

l odsjek, 1. godina

 

 

Sabrina Zelić-Lovrenović, umjetnički savjetnik

Točke 1,2,3,4,5,6,7,8,9,13,19,2

Veljko Glodić, izvanredni profesor

Točka 12

Stipe Bilić, predavač

Točka:10,11

Karlo Ivančić, predavač

Točka 15

Mario Šoša, viši predavač

Točke 17 22

Terezija Cukrov, predavač

Dino Kalebota, predavač

Točka 16

Točke: 14,18,20



17 sati

 

J .S. Bach:  Partita u G duru, BWV 829

Kristina Mišić,  apsolvent

red. prof. art. Veljko Glodić


Johannes Brahms: 3 Intermezza Op. 117

I Andante moderato

II Andante non troppo e con molto espressione

III Andante con moto

Nadir Hošić, V godina (CEEPUS razmjena)

red. prof. Ruben Dalibaltayan


W. A. Mozart: Rondo u D duru, K.485                                                                             

Marina Marković, 2. G

izv.prof.art Ante Milić


W.A. Mozart: Koncert u d molu, K.466

Nora Mamić, 3.g.

red.prof.art Ljubomir Gašparović


B. Papandopulo: Deset muzičkih impresija

B. Papandopulo: Vodenica, iz ciklusa “Selo”

Bože Cigić, 2.g.

Prof.emeritus Vladimir Krpan


J. Haydn: Sonata u D-duru, Hob XVI:24

Ivan Rod, 2.g.

red.prof.art Đuro Tikvica 


L.van Beethoven:  Varijacije na temu valcera Diabellija op.120

Lucija  Borković 4 g.

red.prof.art Đorđe Stanetti


F.Chopin: Etuda op 10 br 9

A.Skrjabin: Etuda op 8 br 2

F.Chopin: Scherzo br 2 u b- molu, op 31

Maja Primorac, 1.g.

red.prof.art Vladimir Babin


R. Schumann: Papillons, op.2

Karlo Wolf, 5. godina. 

red.prof.art Đuro Tikvica


C. Debussy:   Reflets dans l’eau                           

Lucija Kuveždić, 2.g.

red.prof.art Ida Gamulin



Petak, 8.travnja

17 sati

 

Hommage à Davorin Kempf (Virje, 21. kolovoza 1947. – Zagreb, 14.siječnja 2022.)

Studenti izbornog predmeta Suvremena glazba za klavir

 

Mariposa de luz

Maria Garcia Vera

 

Hommage à Skrjabin

Petra Akrap

 

Tri preludija

1.Moment musical

Maja Primorac

 

2.Recuerdo

Božidar Vlašić

 

3.Arabeska

Maria Babić

 

Arti mutate

Petar Krokar

 

Melodija (Hommage à Bartók)

Nadir Hošić

 

Zvukolik

Katarina Nera Biondić

 

Mariposa de luz

Izabela Conev, 4. g.

(doc.art Danijel Detoni)

 

 

18 sati

 

A.Skrjabin: Etida Op.8 br.4

S. Rahmanjinov: Etida Op.33 br.8                    

Brigita Kitner, 5.g.

red.prof.art Ida Gamulin


L. v. Beethoven: Sonata u Fis – duru, op.78

      1. Adagio cantabile – Allegro, ma non troppo
      2. Allegro vivace

Tedi Trkulja, 1.g.

red.prof.art Đuro Tikvica


J. Brahms: Dvije rapsodije, op. 79   

Jadran Mihelčić, I. g.

doc.art Danijel detoni


F. Chopin: Balada u g- molu op. 23

Branimir Župić I g.

red.prof.art Đorđe Stanetti


F.Chopin: Impromptus u As duru  , op.29                  

Roman Mihelić, 1.g.

red.prof.art Ida Gamulin


F. Chopin: Balada br. 3 u As-duru, op. 47

Klara Juričić

red.prof.art Đuro Tikvica


A.Skrjabin: Dvije poeme, op.32

Shushan Ghukasyan (Erasmus+), 3.g.

red.prof.art Ruben Dalibaltayan,


J. Brahms: Četiri klavirska komada, op.119

    Intermezzo h-mol

    Intermezzo e-mol

    Intermezzo C-dur

    Rapsodija Es-dur                                               

 Brigita Kitner, 5.g.

red.prof.art Ida Gamulin


F. Chopin: Balada u f molu op, 52

Daniel Halužan 5. god   

red.prof.art Dalibor Cikojević


J. S. Bach: Preludij i fuga u cis-molu, WTK 2

L. van Beethoven: 32 varijacije u c-molu, WoO 80

S. Rahmanjinov: Etida u d-molu, op. 39, br. 8

S. Rahmanjinov: Etida u fis-molu, op. 39, br. 3

Ružica Radoš, 3. g.

doc.art Filip Fak



Subota, 9. travnja 2022.

 

17 sati

 

W.A. Mozart:  Varijacije u D duru KV 573 na temu menueta Duporta

Paula Jadrušić, 3.g.

red.prof.art Dalibor Cikojević


F. Chopin: 

Preludiji op. 28 br. 1 – 8

(C dur, a mol, G dur, e mol, D dur, h mol, A dur, fis mol)

Maja Maslić, 4. g.

red.prof.art Ljubomir Gašparović


F. Chopin: 

 Peludij op. 28 br. 17 u As-duru

 Preludij op. 28 br. 18 u f-molu

 Preludij op. 28 br. 19 u Es-duru

Ivan Rod, 2.godina

red.art.prof. Đuro Tikvica 


F. Chopin: Etida u c-molu op. 10 br. 12

F. Liszt: Transcendentalna etida u b-molu br. 12 “Chasse Neige”

Stipe Prskalo, 2.g.

red.prof.art Ruben Dalibaltayan


M.Ravel: Noctuelles i Alborada del grazioso iz suite Mirroirs

Marija Boban, 4.g.

red.prof.art Vladimir Babin


B. Bartók: Tri burleske op. 8 c

Matija Kranjčić II g.

red.prof.art Đorđe Stanetti


J. S. Bach: Toccata u c-molu, BWV 911                                                                       

 Ana Pavićević, 5.g.

izv.prof.art Ante Milić


L.van Beethoven: 12 varijacija u A- duru WoO 71

Fabijan Košćak 3. g.

red.prof.art Đorđe Stanetti


P. I. Čajkovski: Dumka Op.59                                  

Katarina Vorel, 2.g.

red.prof.art Ida Gamulin


Skrjabin, dvije poeme op. 32

Neža Pogačar, 1.g.

red.prof.art Lovro Pogorelić


A. Skrjabin: Sonata br. 1 op. 6 f-mol

I – Allegro con fuoco

II

III – Presto

IV – Funebre

Miloš Grnčaroski, 4.g.

red.prof.art Ruben Dalibaltayan


F. Liszt: Tri Petrarkina soneta, S. 161 

Petra Šket, specijalizacija
doc.art Danijel Detoni


S. Rahmanjinov: Barkarola za dva klavira op. 5 br. 1

Maja Maslić, 4. g.

Nora Mamić 3. g.

red.prof.art Ljubomir Gašparović


L. Janáček: Sonata 1. X. 1905.

Slutnja

Smrt

Petar Krokar, 5.g.

red.prof.art Ruben Dalibaltayan

 

© 2016 Sveučilište u Zagrebu Muzička akademija

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube