UPIS U 1. GODINE I VIŠE GODINE (PRELAZNICI) U JESENSKOM ROKU (22. RUJNA 2020. OD 9.00 DO 12.00 SATI)

PRISTUPNICI KOJI SU POLOŽILI PRIJEMNI / KONTROLNI ISPIT ZA UPIS U JESENSKOM ROKU UPISUJU SE:

22. RUJNA 2020. OD 9.00 DO 12.00 SATI (ONLINE)

CIJELI POSTUPAK OBAVLJA SE NA DALJINU (ONLINE). SVIMA ĆE NA MAIL BITI POSLANE DETALJNE UPUTE I OBRASCI.

SVI PRISTUPNICI KOJI UPISUJU VIŠU GODINU STUDIJA PLAĆAJU ŠKOLARINU U 2020/2021. AKADEMSKOJ GODINI.

STRANI DRŽAVLJANI DUŽNI SU PRIJE UPISA DOBITI OIB OD POREZNE UPRAVE (AVENIJA DUBROVNIK 32, ZAGREB), JER OIB POTREBAN ZA UPIS.

PRVA GODINA MORA OBAVITI UPIS NA STUDOMATU, A VIŠE GODINE TREBAJU SAMO POSLATI DOKUMENTE ZA UPIS JER SE NE MOGU UPISATI PUTEM STUDOMATA.

UPUTE ZA UPIS 1. GODINE:

Sve obrasce potrebne za upis koji se nalaze u privitku maila treba popunjene poslati na mail upisi@muza.hr

Kandidati koji su obavezni plaćati studij (upisuju drugi studij, već su studirali na nekom studiju u RH ili su strani državljani iz zemalja koje nisu članice EU) dobivaju na mail Ugovor o plaćanju školarine koji isto tako trebaju potpisati i povratno poslati na mail upisi@muza.hr.

Strani državljani moraju za upis dobiti OIB koji izdaje Porezna uprava (Avenija Dubrovnik 32, Zagreb). Taj postupak može riješiti i Studentska referada, s tim da kandidat mora hitno na mail poslati punomoć za postupak određivanja i dodjeljivanja OIB-a i kopiju putovnice.

Na Obrazac za iksicu potrebno je zalijepiti sliku formata 3×3,5 cm i potpisati se unutar jedne kućice – potpis ne smije izlaziti izvan okvira kućice. Druga kućica je za slučaj da treba ponoviti potpis. Potpisati se treba tanjim crnim flomasterom ili debljom crnom kemijskom olovkom. VAŽNO: taj obrazac može se poslati isključivo u pdf formatu skeniran u boji, rezolucije minimalno 300 dpi, ako niste u mogućnosti skenirati ga, molimo da ga pošaljete poštom na adresu Akademije.

Za upis na Muzičku akademiju potrebno je uplatiti 500,00 kuna upisnine na žiro – račun HR50 2340009 1100159167. U rubriku primatelj upisati Muzička akademija, Trg Republike 12, 10000 Zagreb, kao svrhu upisati upisnina, a u poziv na broj potrebno je upisati OIB kandidata.

Za plaćanje školarine potrebno je uplatiti 2.400,00 kuna za prvu ratu na žiro račun  HR50 2340009 1100159167. U rubriku primatelj upisati Muzička akademija, Trg Republike 12, 10000 Zagreb, kao svrhu upisati 1. rata školarine za 2020/2021. i ime i prezime kandidata, a u poziv na broj potrebno je upisati OIB kandidata.

UPUTE ZA UPIS:

1. Sa dobivenom lozinkom prijaviti se na Studomat (isvu.hr/studomat/hr/prijava) gdje je prvo potrebno unijeti sve osobne podatke (podaci o roditeljima, prebivalište, boravište, isl.). Nakon toga se obavlja upis, izbor stranog jezika (Engleski jezik 1 ili Njemački jezik 1, ovisno o tome što ste slušali u srednjoj školi) i izbornih predmeta (maksimalno 30 ECTS-a po semestru, tj. 60 ECTS-a na godini). Na kraju obavezno kliknuti na ZAVRŠI UPIS.
  2. Popuniti Upisni list i Privolu, te zajedno sa Ugovorom (za one koji plaćaju školarinu) i Obrascem za iksicu, potvrdom o uplati upisnine i prve rate školarine (samo oni koji trebaju platiti školarinu) poslati na mail upisi@muza.hr. Dokumenti mogu biti u pdf formatu (.pdf) ili u wordu (.doc ili .docx) najkasnije do utorka 22. rujna u 12.00 sati.

UPUTE ZA UPIS VIŠE GODINE (ZA PRELAZNIKE)

Kandidati na mail dobivaju lozinku s kojom se prijavljuju na Studomat (www.isvu.hr/studomat/hr/prijava). VAŽNO: lozinka je privremena i potrebno ju je promijeniti u roku od 48 sati! Ona će vam biti potrebna za kasnije korištenje Studomata, ne za upis, jer se nećete moći sami upisati.

Svi kandidati dobivaju na mail Ugovor o plaćanju školarine koji isto tako trebaju potpisati i povratno poslati na mail upisi@muza.hr.

Za plaćanje školarine potrebno je uplatiti 2.400,00 kuna za prvu ratu na žiro račun  HR50 2340009 1100159167. U rubriku primatelj upisati Muzička akademija, Trg Republike 12, 10000 Zagreb, kao svrhu upisati 1. rata školarine za 2020/2021. i ime i prezime kandidata, a u poziv na broj potrebno je upisati OIB kandidata.

UPUTE ZA UPIS:

1. Popuniti Upisni list i Privolu, te zajedno sa Ugovorom i Obrascem za iksicu, potvrdom o uplati upisnine i prve rate školarine poslati na mail upisi@muza.hr. Dokumenti mogu biti u pdf formatu (.pdf) ili u wordu (doc ili .docx) najkasnije do utorka 22. rujna u 12.00 sati.