UPISI U ZIMSKI SEMESTAR 2018./2019. AK. GODINE – 17. – 28. RUJNA (UPIS U VIŠU GODINU)

UPISI U ZIMSKI SEMESTAR AK. GODINE 2018./2019.

17. – 28. RUJNA 2018. – 9.00 – 12.00 SATI

UPIS SE OBAVLJA PUTEM STUDOMATA NA BILO KOJEM RAČUNALU – ILI KOD KUĆE ILI U UČIONICI ZA INFORMATIKU SOBA 243.

PRIJE UPISA POTREBNO JE PROVJERITI NA STUDOMATU JESU LI SVI POLOŽENI ISPITI EVIDENTIRANI U ISVU SUSTAVU I PO POTREBI KONTAKTIRATI PREDMETNOG NASTAVNIKA. UPIS SE NE MOŽE OBAVITI DOK NE BUDU UPISANE SVE OCJENE.

PRILIKOM UPISA U STUDOMAT I U UPISNI LIST OBAVEZNO UPISATI I IZBORNE PREDMETE.

NAKON OBAVLJENOG UPISA NA STUDOMATU POTREBNO JE INDEKS ZAJEDNO SA SVIM POTREBNIM PRILOZIMA PREDATI U REFERADU.

KAD REFERADA POTVRDI UPIS, NA STUDOMATU U PRIZEMLJU MOGU SE DOBITI POTVRDE O UPISU.

RASPORED UPISA:

17.-21. I 25.-28.        UPIS U VIŠE GODINE STUDIJA I APSOLVENATA

24.9.                         UPIS U 1. GODINU STUDIJA SA JESENSKOG ROKA I PRELAZNIKA

S DRUGIH FAKULTETA KOJI SU POLOŽILI KONTROLNI ISPIT

MOLIMO STUDENTE DA SE PRIDRŽAVAJU NAVEDENIH TERMINA!

ZA UPIS SU POTREBNI SLJEDEĆI DOKUMENTI:

1. INDEKS SA ŽIGOM KNJIŽNICE O VRAĆENIM NOTAMA I KNJIGAMA, TE ŽIGOM O RAZDUŽIVANJU ILI PRODUŽENJU ORMARIĆA ZA INSTRUMENTE
  2. UPISNI LIST – DOSTUPAN U SOBI 243 ILI KOD ŠALTERA REFERADE
  3. STUDENTI PRVE GODINE KOJI UPISUJU DRUGU MORAJU IMATI OBAVLJEN SISTEMATSKI PREGLED (PEČAT O TOME U INDEKSU)
  4. POTVRDA O UPLATI 500,00 KN ZA TROŠKOVE UPISNINE
  5. POTVRDA O UPLATI ŠKOLARINE – SAMO STUDENTI KOJI U AK. GOD. 2018/19. PARTICIPIRAJU U TROŠKOVIMA STUDIJA PREMA POSEBNOJ ODLUCI
  6. PRIVOLA ZA ZAŠTITU I KORIŠTENJE OSOBNIH PODATAKA – POTPISANA

SVE UPLATE OBAVLJAJU SE NA IBAN MUZIČKE AKADEMIJE

HR50 2340009 1100159167

STUDENTI KOJI SU U AK. GODINI 2017/18. PARTICIPIRALI U TROŠKOVIMA STUDIJA ILI POSUĐUJU INSTRUMENT UZ PLAĆANJE MORAJU PRIJE UPISA PODMIRITI SVE DOSPJELE TROŠKOVE.

STUDENTI KOJI NEMAJU POLOŽENE SVE PREDMETE MORAJU PONOVNO UPISATI NEPOLOŽENE PREDMETE.

STUDENTI MOGU UPISATI SAMO JEDAN FAKULTATIVNI PREDMET SA DRUGIH SASTAVNICA SVEUČILIŠTA IZ UMJETNIČKOG ILI DRUŠTVENO-HUMANISTIČKOG PODRUČJA. PRIJE UPISA POTREBNO JE DOBITI SUGLASNOST FAKULTETA NA KOJEM SE ŽELI UPISATI PREDMET I SUGLASNOST PRODEKANA ZA NASTAVU MUZIČKE AKADEMIJE. OBRAZAC SE MOŽE PREUZETI NA ŠALTERU REFERADE. UPIS FAKULTATIVNIH PREDMETA OBAVLJAT ĆE SE PRVA DVA TJEDNA NASTAVE I U ISVU IH UNOSI DJELATNICA REFERADE.

U NAVEDENIM TERMINIMA OBAVLJAT ĆE SE I UPIS NA UMJETNIČKO USAVRŠAVANJE I POSLIJEDIPLOMSKI SPECIJALISTIČKI STUDIJ. OVAJ UPIS SE NE OBAVLJA PUTEM STUDMATA.

MOLBE VEZANE ZA UPIS, PRIZNAVANJE ISPITA, UPIS IZBORNIH PREDMETA I SLIČNO PREDAJU SE ODMAH PRILIKOM UPISA. OBRAZAC MOLBE SE MOŽE NAĆI NA INTERNET STRANICI AKADEMIJE ILI NA ŠALTERU REFERADE.

STUDENTI KOJI U 2017/18. IMAJU POLOŽENE SVE PREDMETE ILI PREDMETE KOJI NOSE 55 ECTS BODOVA ILI VIŠE (ŠTO ZNAČI DA NE MORAJU PLAĆATI ŠKOLARINU) MOGU U KUTIJU KOJA SE NALAZI KOD REFERADE OSTAVITI INDEKS SA UPISNIM LISTOM, PRIVOLOM I POTVRDOM O UPLATI UPISNINE, TE SVIM POTREBNIM ŽIGOVIMA. TAKVI STUDENTI MOGU SLJEDEĆI DAN NA STUDOMATU DOBITI POTVRDE O UPISU.

STUDENTI KOJI U KUTIJI OSTAVE INDEKS A NEMAJU SVE KAKO JE NAVEDENO NEĆE BITI UPISANI.

POČETAK NASTAVE JE 01.10.2018.

ZAGREB, 11.09.2018.

STUDENTSKA REFERADA