UPISI U ZIMSKI SEMESTAR AK. GOD. 2019./2020.

UPISI U ZIMSKI SEMESTAR

AK.GOD. 2019./2020.

16.09. – 27.09.2019.

9.00-12.00 SATI

UPIS SE OBAVLJA PREKO STUDOMATAPUTEM BILO KOJEG RAČUNALA(MOŽE I OD KUĆE) ILI U UČIONICI ZA INFORMATIKU (SOBA 243).UPIS PREKO STUDOMATA KOD KUĆE MOGUĆE JE OBAVITI VEĆ OD 10.09.2019.

PRILIKOM UPISA, U STUDOMAT I U UPISNI LIST, OBAVEZNO UPISATI I IZBORNE PREDMETE.

PRIJE UPISA POTREBNO JE PROVJERITI NA STUDOMATU DA SU SVI POLOŽENI ISPITI EVIDENTIRANI U ISVU SUSTAVU I PO POTREBI KONTAKTIRATI PREDMETNOG NASTAVNIKA. UPIS SE NE SMIJE OBAVITI DOK NE BUDU UPISANE SVE OCJENE.

NAKON OBAVLJENOG UPISA KROZ STUDOMAT, INDEKS, UPISNI LIST I POTVRDU O UPLAĆENOJ UPISNINI/ŠKOLARINI DONIJETI U REFERADU.

NAKON OBAVLJLENOG UPISA, PUTEM STUDOMATA U PRIZEMLJU MOGU SE ZATRAŽITI POTVRDE O UPISU.

RASPORED UPISA:

16. – 20.09.         UPIS U 2., 3. I 4. GODINU, TE APSOLVENATA

23.09.                 UPIS U 1. GODINU I PRELAZNIKA S DRUGIH FAKULTETA KOJI SU POLOŽILI KONTROLNI ISPIT

24.-27.09.          UPIS U 5. GODINU

MOLIMO STUDENTE DA SE PRIDRŽAVAJU NAVEDENIH TERMINA!

ZA UPIS SU POTREBNI SLIJEDEĆI DOKUMENTI:

1. INDEKS SA ŽIGOM KNJIŽNICE O VRAĆENIM NOTAMA I KNJIGAMA
  2. UPISNI LIST (preuzima se u sobi 243 prilikom upisa)
  3. STUDENTI PRVE GODINE MORAJU IMATI OBAVLJEN SISTEMATSKI PREGLED
  4. UPLATNICA ZA UPLAĆENU UPISNINU NA 500,00 KUNA (ZA STUDENTE 2., 3., 4. I 5. GODINE I APSOLVENTE), ODNOSNO 600,00 KUNA ZA STUDENTE KOJI UPISUJU 1. GODINU ILI PRELAZE SA DRAUGIH FAKULTETA
  5. UPLATNICA ZA UPLAĆENU ŠKOLARINU – ZA STUDENTE KOJI U AK. GOD. 2017./2018. PARTICIPIRAJU U TROŠKOVIMA STUDIJA PREMA POSEBNOJ ODLUCI
  6. UPLATNICA ZA UPLAĆEN NAJAM ORMARIĆA OD 100,00 KUNA ZA STUDENT KOJI PRODUŽUJU NAJAM ORMARIĆA. STUDENTI KOJI PRVI PUTA ŽELE UNAJMITI ORMARIĆ ZA TO ĆE IMATI POSEBAN TERMIN NAKON ZAVRŠENIH UPISA (PRATITI OBAVIJESTI NA WEB STRANICI MA)

SVE UPLATE VRŠE SE NA IBAN MUZIČKE AKADEMIJE

HR50 2340009 1100159167

• STUDENTI KOJI NEMAJU POLOŽENE SVE PREDMETE PONOVO UPISUJU NEPOLOŽNE PREDMETE.

• STUDENTI MOGU UPISATI SAMO JEDAN FAKULTATIVNI PREDMETSA DRUGIH SASTAVNICA SVEUČILIŠTA IZ UMJETNIČKOG ILI DRUŠTVENO-HUMANISTIČKOG PODRUČJA. PRIJE UPISA POTREBNO JE DOBITI SUGLASNOST FAKULTETA SA KOJEG SE ŽELI UPISATI PREDMET I SUGLASNOST PRODEKANA ZA NASTAVU MUZIČKE AKADEMIJE (OBRAZAC SE MOŽE PREUZETI NA ŠALTERU REFERADE). UPIS FAKULTATIVNIH PREDMETA U ISVU OBAVIT ĆE DJELATNICE REFERADE. UPIS FAKULTATIVNIH PREDMETA OBAVLJAT ĆE SE U PRVA DVA TJEDNA NAKON ŠTO POČNE NASTAVA.

• STUDENTI KOJI SU U AK. GOD. 2018./2019. PARTICIPIRALI U TROŠKOVIMA ŠKOLARINE ILI POSUĐUJU INSTRUMENT UZ PLAĆANJE MORAJU PRIJE UPISA PODMIRITI SVE DOSPJELE TROŠKOVE.

• U NAVEDENIM TERMINIMA OBAVIT ĆE SE I UPIS NA UMJETNIČKO USAVRŠAVANJE I POSLIJEDIPLOMSKI SPECIJALISTIČKI STUDIJ. OVAJ UPIS NE OBAVLJASE PUTEM STUDOMATA.

• MOLBE VEZANE ZA UPIS, PRIZNAVANJE ISPITA, IZBORNE PREDMETE I OSTALO PREDAJU SE ODMAH PRILIKOM UPISA. OBRAZAC SE MOŽE NAĆI NA WEB STRANICI ILI NA PULTU UZ REFERADU.

POČETAK NASTAVE 01.10.2019.

ZAGREB, 03.09.2019.                                                                      IZ DEKANATA