UPUTE ZA UPIS U 1. GODINU, ODNOSNO U VIŠE GODINE ZA PRISTUPNIKE KOJI SU POLAGALI PRIJEMNI / KONTROLNI ISPIT U JESENSKOM ROKU

UPUTE ZA UPIS

U 1. GODINU, ODNOSNO U VIŠE GODINE ZA PRISTUPNIKE KOJI SU POLAGALI

PRIJEMNI / KONTROLNI ISPIT U JESENSKOM ROKU AK. GOD. 2018/2019.

UPIS ĆE SE ODRŽATI 24.9.2018. OD 9.00 – 12.00 SATI

U STUDENTSKOJ REFERADI POTREBNO JE PREUZETI UPISNI PAKET.

NAKON TOGA TREBA ISPUNITI DOBIVENE OBRASCE I PRVU STRANU INDEKSA, TE NALIJEPITI FOTOGRAFIJU U INDEKS I NA OBRAZAC ZA IKSICU.

U INDEKS SE ULAŽU REDOM:

1. OBRAZAC ZA IKSICU
  2. UPISNI LIST
  1. PRIVOLA ZA ZAŠTITU I KORIŠTENJE OSOBNIH PODATAKA – POTPISANA
  1. SVJEDODŽBE O MATURI
  2. PRESLIKA PUTNE ISPRAVE I OIB – ZA STRANE DRŽAVLJANE (OIB zatražiti prije dolaska na upis u Poreznoj upravi, Avenija Dubrovnik 32, Zagreb)
  3. DVIJE FOTOGRAFIJE (preporučen format 3 x 3,5)
  4. POTVRDA O UPLATI 600,00 KN ZA TROŠKOVE UPISNINE
  5. POTVRDA O UPLATI TROŠKOVA ŠKOLARINE U IZNOSU OD 2.400,00 KN (PRVA OD ČETIRI RATE) – ZA PRISTUPNIKE KOJI SE UPISUJU KAO PRELAZNICI SA DRUGOG VISOKOG UČILIŠTA

SVE UPLATE OBAVLJAJU SE NA IBAN MUZIČKE AKADEMIJE

HR50 2340009 1100159167

KANDIDATI KOJI UPISUJU 1. GODINU STUDIJA, PRIJE NEGO PREDAJU DOKUMENTE ZA UPIS U REFERADU, U INFORMATIČKOJ UČIONICI (SOBA 243, 2. KAT) MORAJU PUTEM RAČUNALA OBAVITI UPIS U STUDOMATU UNOSEĆI SVE TRAŽENE PODATKE (LOGIRATI SE DOBIVENOM LOZINKOM ZA STUDOMAT). UPISATI IZBORNE PREDMETE I U IZBORNOJ GRUPI STRANI JEZIK ODABRATI STRANI JEZIK PREMA TOME KOJI JE BIO UPISAN U SREDNJOJ ŠKOLI (ENGLESKI JEZIK 1 ILI NJEMAČKI JEZIK 1).

PRELAZNICI – KANDIDATI KOJI UPISUJU VIŠU GODINU STUDIJA NAKON POLOŽENOG KONTROLNOG ISPITA NE OBAVLJAJU UPIS PUTEM STUDOMATA VEĆ POPUNJENE OBRASCE PREDAJU U REFERADU.

ZAGREB, 11.9.2018.                                                                             STUDENTSKA REFERADA