UPUTE ZA UPIS U 1. GODINU ODNOSNO VIŠE GODINE KANDIDATA KOJI SU POLAGALI ISPIT PROVJERE/KONTROLNI ISPIT U JESENSKOM ROKU AK. GOD. 2019./2020.

UPUTE ZA UPIS

U 1. GODINU ODNOSNO VIŠE GODINE KANDIDATA KOJI SU POLAGALI ISPITE PROVJERE/KONTROLNI ISPIT

U JESENSKOM ROKU AK. GOD. 2019./2020.

23.09.2019.

9.00-12.00 sati

U STUDENTSKOJ REFERADI PREUZETI UPISNI PAKET

U PRIZEMLJU DESNO ISPUNITI PRILOŽENE OBRASCE I PRVU STRANU INDEKSA TE NALIJEPITI FOTOGRAFIJU U INDEKS I NA OBRAZAC ZA X-ICU

VAŽNO – U INDEKS SLOŽITI REDOM:

1. OBRAZAC ZA X-ICU
  2. Upisni list
  3. SVJEDODŽBE O MATURI
  4. PRESLIKU PUTNE ISPRAVE I OIB (za strane državljane) – OIB zatražiti prije dolaska na upis u Poreznoj upravi, Avenija Dubrovnik 33, Zagreb
  5. DVIJE FOTOGRAFIJE (jedna 4 x 6 cm i jedna 3 x 3,5 cm)
  6. DOKAZ O UPLATI TROŠKOVA UPISA U IZNOSU 600,00 KUNA
  7. DOKAZ O UPLATI TROŠKOVA školarinE U IZNOSU OD 2.400,00 KUNA (PRVA OD ČETIRI RATE) – ZA KANDIDATE KOJI SU POLAGALI KONTROLNI ISPIT ZA PRIJELAZ

SVE UPLATE VRŠE SE NA IBAN MUZIČKE AKADEMIJE

HR50 2340009 1100159167

U INFORMATIČKOJ UČIONICI (SOBA 243, 2. KAT) KANDIDATI KOJI UPISUJU 1. GODINU MORAJU OBAVITI UPIS U ISVU SUSTAVU PREKO RAČUNALA UNOSEĆI SVE TRAŽENE PODATKE (logirati se dobivenom lozinkom za studomat). NAKON UPISA OBAVEZNIH PREDMETA, U IZBORNOJ GRUPI STRANI JEZIK ODABRATI STRANI JEZIK KOJI STE SLUŠALI U SREDNJOJ ŠKOLI (Engleski jezik 1 ili Njemački jezik 1)

KANDIDATI KOJI UPISUJU VIŠU GODINU NAKON POLAGANJA KONTROLNOG ISPITA (PRELAZNICI) NE OBAVLJAJU UPIS PUTEM STUDOMATA, VEĆ POPUNJENE OBRASCE DONOSE U REFERADU.

UPISANI STUDENTI MOGU SVE POTREBNE POTVRDE PRINTATI NA STUDOMATU KOJI SE NALAZI U PRIZEMLJU PREKO PUTA REFERADE.

Zagreb, 03.09.2019.                                                                              Iz Dekanata