UPUTE ZA UPIS U 1. GODINU STUDIJA

Kandidati će 19. srpnja 2022. na mail dobiti obrasce za upis i lozinku s kojom se prijavljuju na Studomat za upis. VAŽNO: lozinka je privremena i potrebno ju je promijeniti u roku od 48 sati!

Strani državljani moraju za upis dobiti OIB koji izdaje Porezna uprava (Avenija Dubrovnik 32, Zagreb). Upute za dodjeljivanje OIB-a mogu se pronaći na stranici Porezne uprave

https://www.porezna-uprava.hr/HR_OIB/Stranice/DodjeljivanjeOIBa.aspx  na hrvatskom

https://www.porezna-uprava.hr/en/Pages/SingleNews.aspx?NewsID=7&List=News na engleskom jeziku.

Dobiveni OIB treba poslati na mail upisi@muza.hr najkasnije do 18. srpnja 2022.

Na Obrazac za iksicu potrebno je zalijepiti sliku formata 3,5×4,5 cm i potpisati se unutar jedne kućice – potpis ne smije izlaziti izvan okvira kućice. Druga kućica je za slučaj da treba ponoviti potpis. Potpisati se treba tanjim crnim flomasterom ili debljom crnom kemijskom olovkom.

Svi kandidati za upis dobit će Ugovor o studiranju koji trebaju isprintati i potpisati.

Kandidati koji su obavezni plaćati studij (upisuju drugi studij, već su studirali na nekom studiju u RH ili su strani državljani iz zemalja koje nisu članice EU) dobivaju na mail Ugovor o plaćanju školarine koji trebaju isprintati i potpisati.

Za upis na Muzičku akademiju potrebno je uplatiti 600,00 kuna upisnine na žiro-račun HR50 2340009 1100159167. U rubriku primatelj upisati Muzička akademija, Trg Republike Hrvatske 12, 10000 Zagreb, kao svrhu upisati upisnina, a u poziv na broj potrebno je upisati OIB kandidata.

Za plaćanje školarine potrebno je uplatiti 2.400,00 kuna za prvu ratu na žiro račun  HR50 2340009 1100159167. U rubriku primatelj upisati Muzička akademija, Trg Republike Hrvatske 12, 10000 Zagreb, kao svrhu upisati 1. rata školarine za 2022/2023. i ime i prezime kandidata, a u poziv na broj potrebno je upisati OIB kandidata.

UPUTE ZA UPIS:

1. Sa dobivenom lozinkom prijaviti se na Studomat (isvu.hr/studomat/hr/prijava) gdje je prvo potrebno unijeti sve osobne podatke (podaci o roditeljima, prebivalište, boravište, isl.). Nakon toga se obavlja upis, izbor stranog jezika (Engleski jezik 1 ili Njemački jezik 1, ovisno o tome što ste slušali u srednjoj školi) i izbornih predmeta (maksimalno 30 ECTS-a po semestru, tj. 60 ECTS-a na godini). Na kraju obavezno kliknuti na ZAVRŠI UPIS.

1. Popuniti Upisni list i potpisati Izjavu o privatnosti i Ugovor o studiranju, te zajedno sa potvrdom o uplati upisnine poslati na mail upisi@muza.hr
    Kandidati koji obavezni plaćati školarinu uz sve navedeno moraju priložiti i potpisani Ugovor o plaćanju školarine i potvrdu o uplati prve rate.
    Dokumenti mogu biti u pdf formatu (.pdf), u wordu (.doc ili .docx) ili kao slika (.jpg ili .jpeg).

1. Svi popunjeni i potpisani obrasci i potvrda/e o uplati OBAVEZNO se moraju i poslati poštom na adresu Akademije: Muzička akademija, Trg Republike Hrvatske12, 10000 Zagreb.

UPIS NA STUDOMAT I SLANJE MAILA POTREBNO JE OBAVITI

U UTORAK 19. I SRIJEDU 20. SRPNJA DO 14.00 SATI.