UPISI U ZIMSKI SEMESTAR AK. GOD. 2017./2018.

UPISI U ZIMSKI SEMESTAR AK. GOD. 2017./2018.

18.09. – 29.09.2017.

9.00-12.00 SATI

UPIS SE OBAVLJA PREKO studomata putem bilo kojeg računala (može i od kuće) ili u učionici za informatiku (soba 243 – u vrijeme upisa). Upis preko studomata KOD KUĆE moguće je obaviti VEĆ OD 11.09.2017.

PRILIKOM UPISA, U STUDOMAT I U UPISNI LIST, OBAVEZNO UPISATI I IZBORNE PREDMETE.

PRIJE UPISA POTREBNO JE PROVJERITI NA STUDOMATU DA SU SVI POLOŽENI ISPITI EVIDENTIRANI U ISVU SUSTAVU I PO POTREBI KONTAKTIRATI PREDMETNOG NASTAVNIKA. UPIS SE NE SMIJE OBAVITI DOK NE BUDU UPISANE SVE OCJENE.

Nakon obavljenog upisa kroz studomat, indeks, UPISNI LIST i POTVRDU O UPLAĆENOJ UPISNINI/ŠKOLARINI DONIJETI U REFERADU.

NAKON OBAVLJLENOG UPISA, PUTEM STUDOMATA U PRIZEMLJU MOGU SE ZATRAŽITI POTVRDE O UPISU.

RASPORED UPISA:

18. – 22.09. – UPIS U 2., 3. I 4. GODINU, TE STUDENATA 5. GODINE I APSOLVENATA KOJI IMAJU POLOŽNE SVE ISPITE

25.09. – UPIS U 1. GODINU I PRELAZNIKA S DRUGIH FAKULTETA KOJI SU POLOŽILI KONTROLNI ISPIT

26.-29.09. – UPIS U 5. GODINU, TE UPIS APSOLVENATA

MOLIMO STUDENTE DA SE PRIDRŽAVAJU NAVEDENIH TERMINA!

ZA UPIS SU POTREBNI SLIJEDEĆI DOKUMENTI:

1. INDEKS SA ŽIGOM KNJIŽNICE O VRAĆENIM NOTAMA I KNJIGAMA, TE ŽIGOM O RAZDUŽIVANJU ORMARIĆA ZA INSTRUMENTE
  2. UPISNI LIST (preuzima se u sobi 243 prilikom upisa)
  3. STUDENTI PRVE GODINE MORAJU IMATI OBAVLJEN SISTEMATSKI PREGLED
  4. UPLATNICA ZA UPLAĆENU UPISNINU NA 500,00 KUNA (ZA STUDENTE 2., 3., 4. I 5. GODINE I APSOLVENTE), ODNOSNO 600,00 KUNA ZA STUDENTE KOJI UPISUJU 1. GODINU ILI PRELAZE SA DRUGIH FAKULTETA
  5. UPLATNICA ZA UPLAĆENU ŠKOLARINU – ZA STUDENTE KOJI U AK. GOD. 2017./2018. PARTICIPIRAJU U TROŠKOVIMA STUDIJA PREMA POSEBNOJ ODLUCI

SVE UPLATE VRŠE SE NA IBAN MUZIČKE AKADEMIJE

HR50 2340009 1100159167

• STUDENTI KOJI NEMAJU POLOŽENE SVE PREDMETE PONOVO UPISUJU NEPOLOŽNE PREDMETE.
  • STUDENTI MOGU UPISATI SAMO JEDAN FAKULTATIVNI PREDMET SA DRUGIH SASTAVNICA SVEUČILIŠTA IZ UMJETNIČKOG ILI DRUŠTVENO-HUMANISTIČKOG PODRUČJA. PRIJE UPISA POTREBNO JE DOBITI SUGLASNOST FAKULTETA SA KOJEG SE ŽELI UPISATI PREDMET I SUGLASNOST PRODEKANA ZA NASTAVU MUZIČKE AKADEMIJE (OBRAZAC SE MOŽE PREUZETI NA ŠALTERU REFERADE). UPIS FAKULTATIVNIH PREDMETA U ISVU OBAVIT ĆE DJELATNICE REFERADE. UPIS FAKULTATIVNIH PREDMETA OBAVLJAT ĆE SE U PRVA DVA TJEDNA NAKON ŠTO POČNE NASTAVA.
  • STUDENTI KOJI SU U AK. GOD. 2016./2017. PARTICIPIRALI U TROŠKOVIMA ŠKOLARINE ILI POSUĐUJU INSTRUMENT UZ PLAĆANJE MORAJU PRIJE UPISA PODMIRITI SVE DOSPJELE TROŠKOVE.
  • U NAVEDENIM TERMINIMA OBAVIT ĆE SE I UPIS NA UMJETNIČKO USAVRŠAVANJE I POSLIJEDIPLOMSKI SPECIJALISTIČKI STUDIJ. OVAJ UPIS NE OBAVLJA SE PUTEM STUDOMATA.
  • MOLBE VEZANE ZA UPIS, PRIZNAVANJE ISPITA, IZBORNE PREDMETE I OSTALO PREDAJU SE ODMAH PRILIKOM UPISA. OBRAZAC SE MOŽE NAĆI NA WEB STRANICI ILI NA PULTU UZ REFERADU.

POČETAK NASTAVE  U ZIMSKOM SEMESTRU AK.GOD. 2017./2018. –  02.10.2017.

ZAGREB, 29.08.2017.

OBRAZAC – UPISNI LIST (doc- za preuzimanje)