VAŽNO! COVID19 obavijest

Svim zaposlenicima, suradnicima i studentima Muzičke akademije

U skladu s odlukom Vlade Republike Hrvatske, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine obustavlja se nastava u svim osnovnim i srednjim školama te visokim učilištima u Republici Hrvatskoj na razdoblje od dva tjedna.

Slijedom iste odluke zgrada Muzičke akademije bit će zatvorena od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine do nove obavijesti.

Nastavnici kolegija koji se mogu izvoditi na daljinu trebaju se odmah javiti prodekanici Sanji Kiš Žuvela skiszuvela@muza.hr za otvaranje e-kolegija te uredu za informatičku podršku pmitrovic@muza.hr (Petra  Mitrović) ukoliko imaju problema sa spajanjem na sustav Merlin.

Studenti su obvezni sudjelovati u nastavi na daljinu onih  kolegija koji su dostupni za rad putem platforme Merlin te dnevno provjeravati novootvorene e-kolegije. Ukoliko studenti imaju problema sa spajanjem na sustav Merlin mogu se javiti uredu za informatičku podršku pmitrovic@muza.hr (Petra  Mitrović).