Službe i uredi

 

Studentska služba (Referada)

 Renata Kovačić, voditeljica Studentske službe
referada@muza.hr
01 / 4810 200 / 114
referada

Tajništvo

Boris Bernik, dipl.iur., tajnik Akademije
bbernik@muza.hr
01 / 4810 200 / 107
soba 435

Ured dekana

Sanja Piljagić, voditeljica Ureda dekana
01 / 4810 200 / 110
spiljagic@muza.hr
 soba 425

Ured za računovodstvene i financijske poslove

Denisa Ivušić, dipl.oecc., voditeljica Ureda za računovodstvene i financijske poslove
racunovodstvo@muza.hr
01 / 4810 200 / 103
 soba 436
Manja Cvrtila, dipl.oecc., nabava
mcvrtila@muza.hr
 01 / 4810 200 /
 soba 231

Ured za kadrovske poslove

Ivana Horvat Jureša, dipl.soc.rad., voditeljica Ureda za kadrovske poslove
ihorvat@muza.hr
01 / 4810 200 / 108
soba 437

Ured za opće poslove

Marina Szabo, voditeljica Ureda za opće poslove
mszabo@muza.hr
01 / 4810 200 / 214
soba 437

Ured za međunarodnu suradnju

Rosanda Bonačić, prof., voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju
rosanda@muza.hr
01 / 4810 200 / 116
soba 529

Ured za produkcijske poslove

Vesna Rožić, dipl.musicol., voditeljica Ureda za produkcijske poslove / Producentica
vrozic@muza.hr
01 / 4810 200 / 111
soba 424

Doprema i otprema pošte, fotokopiraonica

 Vesna Paskutini, doprema i otprema pošte, fotokopiraonica
01 / 4810 200 /101
 soba 422

 

 

Dežurni domar / porta

porta@muza.hr
091 / 4810 231

01 / 4810 200

Ured za održavanje zgrade i opreme

Hrvoje Pollak, dipl.ing., voditelj Ureda za održavanje zgrade i opreme
hpollak@muza.hr
01 / 4810 200 / 115
soba 226

Ured za informatičku podršku

Petra Mitrović, mag.inf. & mag.philol.angl., voditelj Ureda za informatičku podršku
info@muza.hr
 soba 523

Radionica za popravk klavira

 Darije Damir Kos, voditelj Radionice za popravk klavira
dkos@muza.hr
091 / 4810 201
 soba 639 (radionica)

 

 

 dr.sc. Željka Radovinović, viši knjižničar, voditeljica Knjižnice
knjiznica@muza.hr
 01 / 4810 200 / 102
 Knjižnica i čitaonica (1. kat)

 
Područni odsjek Rijeka

mr.sc. Jasna Mihalinčić, administrativna voditeljica PO Rijeka
jmihalincic@muza.hr
tel: 051 / 330 – 671
fax: 051 / 330 – 672
Rijeka Korzo 23

© 2016 Muzička akademija Sveučilište u Zagrebu

error: Content is protected !!
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On Twitter