Koncertna dvorana Blagoje Bersa Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

U ožujku 2020. godine preko stotinu studenata uprizorilo je operu Pepeljuga Julesa Masseneta i postiglo izvanredan uspjeh! Zahvaljujući izvrsnim reakcijama publike koja je uhvatila ulaznicu za izvedbe u Koncertnoj dvorani Blagoje Bersa rodila se ideja da se opera obnovi i u ovoj sezoni. Zbog epidemioloških uvjeta nažalost nismo u mogućnosti iznijeti operu kako je zamišljena i izvedena u prijašnjoj sezoni, ali zato predstavljamo koncertnu izvedbu!

Vivat academia: Zamijenjene uloge + LIVE STREAM

Koncertna dvorana Blagoje Bersa Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

Pozivamo Vas na neobičan koncert u kojem mijenjamo uloge! Solisti su Linda Mravunac Fabijanić na čembalu i Ivan Batoš na klaviru, dok su mladi studenti saksofona uz vodstvo Tomislava Žužaka njihova pratnja.

20KN – 30KN

Orguljski festival Anabasis: Komorna glazba uz orgulje

Koncertna dvorana Václav Huml Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

Orguljski festival Anabasis donosi osam tematski osmišljenih koncerata na kojima se na interdisciplinaran način predstavlja orguljska literatura u suglasju riječi, slike i zvuka.

Virtuoso: Hrvatski skladatelji + LIVE STREAM

Koncertna dvorana Blagoje Bersa Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

Studentski ciklus Virtuoso svoje koncerte ponovno održava u Koncertnoj dvorani Blagoje Bersa!

20KN – 30KN