Koncertna dvorana Blagoje Bersa Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

Predstavljamo pasticcio-operu prema romanu Veronike Peters Što sve stane u dva kofera priređenu za 9 svirača i 20 ženskih glasova!

Virtuoso: La noche española + LIVE STREAM

Koncertna dvorana Blagoje Bersa Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

Studentski ciklus Virtuoso svoje koncerte ponovno održava u Koncertnoj dvorani Blagoje Bersa!

Virtuoso: ’20./’21 + LIVE STREAM

Orguljski festival Anabasis: Orguljski romantizam

Koncertna dvorana Václav Huml Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

Orguljski festival Anabasis donosi osam tematski osmišljenih koncerata na kojima se na interdisciplinaran način predstavlja orguljska literatura u suglasju riječi, slike i zvuka.

Ulaz slobodan.

Vivat academia: Zamijenjene uloge + LIVE STREAM

Koncertna dvorana Blagoje Bersa Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb

Pozivamo Vas na neobičan koncert u kojem mijenjamo uloge! Solisti su Linda Mravunac Fabijanić na čembalu i Ivan Batoš na klaviru, dok su mladi studenti saksofona uz vodstvo Tomislava Žužaka njihova pratnja.

Orguljski festival Anabasis: Komorna glazba uz orgulje

Koncertna dvorana Václav Huml Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb