Svjetski dan glasa 2023. / Humanitarni koncert

19-04-2023 @ 19:30

Ulaz slobodan.

Povodom Svjetskog dana glasa studenti Muzičke akademije i Medicinskog fakulteta u Zagrebu organiziraju Humanitarni koncert na dar Klubu laringektomiranih!

Koncert će se održati u Koncertnoj dvorani Blagoje Bersa 19. travnja u 19.30. Nastupit će studenti Odsjeka za pjevanje Muzičke akademije, solistice Medicinskog fakulteta te Komorni zbor Muzičke akademije kojem će se pridružiti i studenti Medicinskog fakulteta.

Studenti će izvesti skladbe W. A. Mozarta, G. Puccinija, G. Donizzetija, L. Delibesa, F. P. Tostija, I. pl. Zajca, B. Kunca, A. Markovića, B. Juračića te J. S. Slavenskog.

Donacije se prikupljaju za rad Kluba laringektomiranih Zagreb odnosno za pomoć osobama koje su tijekom života izgubile svoj glas, ali ga uz pomoć rehabilitacije uspješno i vraćaju. Klub laringektomiranih Zagreb najstariji je klub laringektomiranih u Hrvatskoj koji djeluje od 1976. godine, i jedan je od 11 klubova čije djelovanje objedinjuje krovna udruga Hrvatska zajednica laringektomiranih. Više o djelovanju Kluba možete pronaći na web stranici – www.hzl.hr

Ulaz na koncert je slobodan uz mogućnost rezervacije mjesta na e-mail: danglasa2023@gmail.com

Na donaciju Vas srdačno pozivamo i veselimo se Vašem dolasku!

Podaci za uplatu:

Klub laringektomiranih Zagreb