Petra Bugarin

Petra Bugarin, naslovni umjetnički suradnik

E-pošta petra.bugarin.smile@gmail.com
Poveznica na osobnu web stranicu
Odsjek 6. Odsjek za gudačke instrumente i gitaru
Kolegiji Korepeticija glavnog predmeta 1-5
Soba 629
Raspored Utorak i petak
Konzultacije Po dogovoru
Click or tap here to enter text.
OBRAZOVANJE (u točkama kronološki od recentnog prema starijem)
–          Muzička akademija u Zagrebu (integrirani studij klavira u klasi prof. Dalibora Cikojevića)

–          GŠ Ivana Matetića Ronjgova Rijeka (teorijski i instrumentalni smjer; klavir u klasi prof. Jadranke Jurić)

RADNO ISKUSTVO (razdoblje, institucija, radno mjesto)
–          2021. à  Muzička akademija u Zagrebu, nasl.umj.suradnik

–          2020. à  Glazbena škola Vatroslava Lisinskog, Zagreb, nastavnica klavira

Umjetnička djelatnost (opis umjetničke djelatnost do max. 200 znakova)

Sudjelovala je kao solist i član komornog ansambla na velikom broju domaćih i međunarodnih pijanističkih natjecanja na kojima je osvojila velik broj prvih nagrada. Imala je priliku nastupati kao solist uz Simfonijski orkestar HRT-a, Zagrebačke soliste i Orkestar Opere Hrvatskog narodnog kazališta Ivan pl. Zajc u Rijeci. Usavršavala se kod brojnih priznatih klavirskih pedagoga poput  Konstantina Bogina, Nauma Gruberta, Eugena Indjica, Karla-Heinza Kämmerlinga, Hartmuta Schneidera, Lilye Zilberstein, Marcusa Schirmera, Marie Joao Pires, Klausa Kaufmanna. Na zadnjoj godini svog studija, uz potporu Erasmus projekta studirala je na Sveučilištu Mozarteum u Salzburgu u klasi prof. Klausa Kaufmanna gdje se intezivno razvijala u smjeru korepeticije.

i /ili

ZNANSTVENOISTRAŽIVAČKI RAD

Poveznica na CROSBI: Click or tap here to enter text.

Članstvo u strukovnim organizacijama
Strukovne nagrade/priznanja
 Od 2013. bila je stipendistica Grada Rijeke za darovite učenike, kasnije studente. Za svoje uspjehe primila je priznanja Primorsko-goranske županije (2013. – 2015.) i priznanja grada Rijeke (2007. – 2015.) te je dvostruka dobitnica Oskara znanja za izvrsne rezultate i osvojena 1. mjesta na državnim natjecanjima u šk.god. 2014./2015. i akad.god. 2016./2017. U 2017. godini imala je čast biti dobitnica Nagrade za unapređivanje kulturnog stvaralaštva u Primorsko goranskoj županiji koju dodjeljuje spomenuta županija.
ostalo
Datum objave: