Postolar i vrag, opera za djecu i mlade / praizvedba

14 veljače @ 19:00

3EUR – 5EUR

Muzička akademija priprema novu opernu produkciju! Ovoga puta razveselit će djecu, mlade i sve one koji se tako osjećaju praizvedbom komorne opere Postolar i vrag Tomislava Uhlika!

Operu nastalu prema istoimenoj epskoj pjesmi Augusta Šenoe predvode dirigent Ivan Josip Skender i redatelj Mario Kovač. Uz pomoć mladih pjevača i instrumentalista Muzičke akademije ispričat će nam priču o siromašnom postolaru koji se prvo nagodi s vragom, a zatim ga vješto, uz pomoć sinka Božjeg, nadmudri.

Tomislav Uhlik: Postolar i vrag

dirigent I Ivan Josip Skender
redatelj I Mario Kovač
scenografija I Leo Vukelić
kostimografija I Iva Matija Bitanga
oblikovanje svjetla I Alen Marin
scenski pokret I Branko Banković
autorica vizuala I Nikolina Žabčić

trajanje opere I cca 40 minuta

Grupe zainteresirane za predstavu mogu se javiti na mail producent@muza.hr. Preporučena dob je 7 do 11 godina, no dobrodošli su svi!

Cijena ulaznice za repriznu izvedbu 17. veljače u pretprodaji i na dan koncerta: 3 EUR.

Cijena ulaznice za premijeru u pretprodaji 3 EUR, a na dan izvedbe 5 EUR.

Ulaznice se kupuju na portalu Ulaznice.hr, na ovlaštenim prodajnim mjestima i na blagajni Koncertne dvorane Blagoje Bersa 2 sata prije početka koncerta.

14 veljače
3EUR – 5EUR