Loading Događanja

« All Događanja

  • Ovaj događaj je prošao.

KONCERT PRAIZVEDBI

31 svibnja @ 19:00-20:30

Ulaz slobodan

PROGRAM:
1. Tin Ujević: Prva studija za violinu
Odsjek za kompoziciju
Doris Tkalčević (2. god., VI. odsjek), violina

2. Luka Jalšovec: Chiaroscuro
Osnove kompozicije 1 (izborni predmet)
Luka Jalšovec (2. god., V. odsjek), klavir
Niko Kos (3. god., VI. odsjek), kontrabas

3. Svit Štarkl: Prelude
Osnove kompozicije 1 (izborni predmet)
Svit Štarkl (2. god., III. odsjek), udaraljke

4. Bruno Kota: Horloge za mješoviti zbor i gudački kvartet
Osnove kompozicije 1 (izborni predmet)
soprani: Dora Ćutić, Vita Jozić, Latica Kovačević, Sara Vrdoljak, Antonija Žarković
alti: Karla Bakter, Katarina Boras, Lovorka Brkić, Valeria Markić, Gabriela Posavec, Marina Veža, Noemi Vučković
tenori: Lovro Bzdilik, Emanuel Tomljenović
baritoni: Lovro Ivić, Bruno Kota, Šime Vuksan
basovi: Mihael Horvat, Ivan Makar, Ronald Strabić
Ante Labetić (3. god., VI. odsjek), violina
Filip Nemet Gužvić (4. god., VI. odsjek), viola
Bruno Tarbuk (3. god., VI. odsjek), viola
Zoran Resnik (4. god., VI. odsjek), violončelo

5. Ivan Makar: Stavak za klavir
Osnove kompozicije 1
Damir Gregurić (v. umj. sur.), klavir

6. Karlo Bogatac: Nokturno
Osnove kompozicije 2
Paula Bukvić (2. god., VI. odsjek), violina
Doris Tkalčević (2. god., VI. odsjek), violina
Dora Šimunić (5. god., VI. odsjek), viola
Karla Kostović (2. god., VI. odsjek), violončelo
Matej Vukić (3. god., VII. odsjek), truba

7. Fabijan Košćak: Les Episodes, kvintet za klavir i gudače
Osnove kompozicije 2 (izborni predmet)
Shushan Ghukasyan (3. god., ERASMUS+), klavir
Ana Labazan Brajša (2. god., VI. odsjek), violina
Marija Matshkalyan (3. god., ERASMUS+), violina
Tin Reba (2. god., VI. odsjek), viola
Janko Franković (5. god., VI. odsjek), violončelo
Julia Gubajdullina, doc. art. (mentor)

8. Josip Prajz: Omne vivum ex vivo
Odsjek za kompoziciju
Mateo Narančić (4. god., III. odsjek), klavir
Lovro Čutić (4. god., VII. odsjek), truba
Marko Mumlek (2. god., VII. odsjek), truba
Filip Pavlić (2. god., VII. odsjek), truba
Kristina Strinić (4. god., VII. odsjek), truba
Marin Zokić, nasl. izv. prof. art. (mentor)

9. Fabijan Košćak: Tri večernje slike
Barbara Kšenek (5. god., VII. odsjek), flauta
Sunčica Hadaš (4. god., VII. odsjek), klarinet
Petar Krokar (5. god., V. odsjek), klavir
Jana Palac (1. god., VI. odsjek), violina
Ema Perić (3. god., VI. odsjek), violina
Tin Reba (2. god., VI. odsjek), viola
Ana Majer (2. god., VI. odsjek), violončelo

 

MENTORI:
red. prof. art. Srećko Bradić (2., 3., 4., 6., 7., 8., 9.)
red. prof. art. Srđan Dedić (5.)
red. prof. art. Frano Đurović (1.)

 

Pod pokroviteljstvom:
Predsjednika Republike Hrvatske
Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske
Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske
gradonačelnika Grada Zagreba
rektora Sveučilišta u Zagrebu

Medijski pokrovitelj: Jutarnji list

Detalji:

Datum:
31 svibnja
Vrijeme:
19:00-20:30
Cijena:
Ulaz slobodan
Događaj Category:

Organizator

Muzička akademija

Lokacija

Koncertna dvorana Blagoje Bersa
Trg Republike Hrvatske 12
Zagreb, Zagreb 10000
Pogledaj na Google maps-u

© 2016 Sveučilište u Zagrebu Muzička akademija

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube