
Integralna izvedba Bachovih tokata za instrumente s tipkama posljednji je put u Hrvatskoj održana 2000. godine u Hrvatskom glazbenom zavodu u okviru projekta Studenti za Bacha, na poticaj prof. Pavice Gvozdić. Taj je projekt označio početak svježe i nove inicijative samih studenata i doveo do osnutka studentskog ciklusa Virtuoso.
Čembalist i orguljaš Pavao Mašić, jedan od sudionika u izvedbama koncerata Studenti za Bacha, ovom se prilikom vraća Bachovu opusu s posebnim ciljem: u jednoj večeri izvesti svih sedam tokata koje je skladatelj originalno namijenio čembalu (BWV 910-916).
Koncert će se održati u utorak, 3. veljače u Koncertnoj dvorani Blagoje Bersa s početkom u 19 sati.
Cijena ulaznica u pretprodaji iznosi 5EUR.
Cijena ulaznica na dan koncerta iznosi 7EUR.
Ulaznice možete kupiti ovdje, u ovlaštenim prodajnim mjestima portala ulaznice.hr i na blagajni Koncertne dvorane Blagoje Bersa dva sata prije početka koncerta.
Vidimo se!