Obavijest o izboru

Klasa: 100-01/23-04/14

Urbroj:251-79-1/1-23-07

Zagreb, 19.07.2023.

Na temelju članka 17. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora na suradničko  radno mjesto viši asistent, upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 09.06.2023.g. u „Narodnim novinama“,  biltenu HZZ-a, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent u umjetničkom području: glazbena umjetnost, umjetničko polje: izvođenje glazbe, umjetnička grana: sviranje (instrumenti), za Violinu, na Odsjeku za gudačke instrumente i gitaru  – 1 izvršitelj u radnom odnosu na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, obavještavamo kandidate da je nakon provedenog postupka izabran  Ivo Dropulić.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

D E K A N:

prof.art. Igor Lešnik, v.r.