Obavijest o izboru

Klasa: 100-01/21-3/26

Urbroj: 251-79-1-21-10

Zagreb, 16. 09. 2021.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u nastavno zvanje i radno mjesto predavač, upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 21.04.2021.g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u nastavno zvanje i radno mjesto predavač za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Klavir obligatno, na Odsjeku za klavir, čembalo i orgulje – 1 izvršitelj u radnom odnosu na određeno vrijeme, obavještavam kandidate da je nakon provedenog postupka izabran Stipe Bilić.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujem na iskazanom interesu za radom na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

D E K A N:

red.prof.art. Igor Lešnik, v.r.