OBAVIJEST O IZBORU

Klasa:100-01/20-3/35

Urbroj:251-79-1-20-17

Zagreb, 26.10.2020.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u u suradničko zvanje i radno mjesto asistent, upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 15.07.2020.g. u „Narodnim novinama“,  „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i  službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u suradničko zvanje i radno mjesto asistent  u interdisciplinarnom području znanosti, polje obrazovne znanosti,  na Odsjeku za glazbenu pedagogiju  – 2 izvršitelja u radnom odnosu na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu od 50%, obavještavamo kandidate da su nakon provedenog postupka izabrani Ines Lončar i Ivor Prajdić.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

D E K A N:

red.prof.art. Igor Lešnik