NATJEČAJI: 26.01.2022.

Zagreb, 29.06.2022.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto redoviti profesor, upućujemo

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 26.01.2022. g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto redoviti profesor za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Harfu, na Odsjeku za dirigiranje, harfu i udaraljke – 1 izvršitelj u radnom odnosu na neodređeno vrijeme, obavještavamo da je nakon provedenog postupka izabrana izv.prof.art. Diana Grubišić Ćiković.

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 26.01.2022. g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto redoviti profesor za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Rog, na Odsjeku za duhačke instrumente – 1 izvršitelj u radnom odnosu na neodređeno vrijeme, obavještavamo da je nakon provedenog postupka izabran izv.prof.art. Boštjan Lipovšek.

Zagreb, 29.06.2022.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u naslovno umjetničko – nastavno zvanje redovitog profesora, upućujemo

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 26.01.2022. g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u naslovno umjetničko – nastavno zvanje redovitog profesora za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Flautu, na Odsjeku za duhačke instrumente – 1 izvršitelj bez zasnivanja radnog odnosa, obavještavamo da je nakon provedenog postupka izabrana nasl.izv.prof.art. Renata Penezić.

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 26.01.2022. g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto redoviti profesor za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Violu, na Odsjeku za gudačke instrumente i gitaru – 1 izvršitelj u radnom odnosu na neodređeno vrijeme, obavještavamo da je nakon provedenog postupka izabran izv.prof.art. Krešimir Petar Pustički.

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 26.01.2022. g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u naslovno umjetničko – nastavno zvanje redovitog profesora za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Violinu, na Odsjeku za gudačke instrumente i gitaru – 1 izvršitelj bez zasnivanja radnog odnosa, obavještavamo da je nakon provedenog postupka izabran nasl.izv.prof.art. Orest Shourgot.

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 26.01.2022. g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto redoviti profesor za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – pjevanje, za Pjevanje, na Odsjeku za pjevanje – 1 izvršitelj u radnom odnosu na neodređeno vrijeme, obavještavamo da je nakon provedenog postupka izabrana izv.prof.art. Martina Silić.