Obavijest o izboru

Klasa: 100-01/21-3/19

Urbroj: 251-79-1-21-6

Zagreb, 18. 10. 2021.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto docenta, upućujemo

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 24.02.2021. g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u umjetničko – nastavno zvanje i radno mjesto docenta za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Violončelo na Odsjeku za gudačke instrumente i gitaru – 1 izvršitelj u radnom odnosu na određeno, obavještavamo kandidate da je nakon provedenog postupka izabrana Jelena Očić.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

D E K A N:

red.prof.art. Igor Lešnik, v.r.