OBAVIJEST O IZBORU

Klasa: 100-01/21-3/12
Urbroj: 251-79-2-21-8

Zagreb, 18. 03. 2021.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta, upućujem

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 21.10.2020.g. u „Narodnim novinama“, „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Udaraljke, na Odsjeku za dirigiranje, harfu i udaraljke – 1 izvršitelj u radnom odnosu na određeno vrijeme, obavještavam kandidate da je nakon provedenog postupka izabran Luis Camacho Montealegre.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujem na iskazanom interesu za radom na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

D E K A N:

red.prof.art. Igor Lešnik, v.r.