Obavijest o izboru

Klasa: 100-01/21-3/11

Urbroj: 251-79-2-21-11

Zagreb, 14. 07. 2021.

Na temelju članka 15. stavak 3. Statuta Muzičke akademije, u postupku izbora u naslovno umjetničko – nastavno zvanje docenta, upućujemo

Obavijest o izboru

Na temelju natječaja objavljenog dana 27.01.2021. g. u „Narodnim novinama“,  „Jutarnjem listu“, Euraxess portalu i službenoj internet stranici Muzičke akademije u Zagrebu za izbor u naslovno umjetničko – nastavno zvanje docenta za umjetničko područje, polje glazbena umjetnost, grana reprodukcija glazbe – sviranje, za Komornu glazbu, Upoznavanje gitarističke literature i Pedagošku praksu nastave gitare na Odsjeku za gudačke instrumente i gitaru – 1 izvršitelj bez zasnivanja radnog odnosa, obavještavamo kandidate da je nakon provedenog postupka izabran Pedro Ribeiro Rodrigues.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Muzičkoj akademiji Sveučilišta u Zagrebu.

D E K A N:

red.prof.art. Igor Lešnik, v.r.